Misyonumuz

Hizmet konusunda, deneyimli ve uzman kadromuzla, en gelişmiş teknolojileri kullanarak kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak. İşlemlerin hatasız, hızlı ve özverili bir şekilde yürütülmesini sağlamak. Profesyonel çalışmayı ilke edinmiş personelimizle sunduğumuz hizmetlerin müşterilerine kalite olarak yansımasını sağlamak. Sektörde tecrübe, güven, samimiyet ve ulaşılabilir olmak kavramları ile müşterilerimizin ürün gruplarına özel çözümler üreten gümrük müşavirliği olmak. Ticari sırların firmaların başarısında önemli bir yeri olduğuna inanan bir gümrükleme firması olarak müşterilerimizin bilgilerinin gizliliğini sağlamak. Müşteri Memnuniyeti öncelikli bir firma olmamız dolayısıyla müşterilerimizin kanuni hak ve menfaatlerini daima koruyarak, işlemlerini hiçbir gecikme, cezai müeyyideye mahal vermeden sonuçlandırmak.

Sektörde ki firmaların sorunlarını biliyor ve 38 yılın vermiş olduğu tecrübe ile size;

ÖZEL OLMA: Firmaların pek çoğu bizin işimiz az bizimle ilgilenmiyorlar, daha büyük firmaların işlemleri öne geçiyor diye yakınır. Firmanızın işlemlerinin az ya da çok olmasının bizim için bir önemi yoktur. Bize göre “Firmanız, firmamız; İşiniz, işimizdir.”. Bu felsefe ile çalışır tüm müşterilerimize sadece kendileriyle çalışıyormuş gibi hizmet ederiz. Bu da sizi bizim gözümüzde özel yapar. İşlemleriniz mümkün olan en kısa sürede tamamlanır. Yoğun iş tempomuz içinde dahi her zaman size ayıracak zamanımız olacaktır.

ŞEFFAF OLMA: Firmalar dış ticaret işlemlerinde birçok bilgi kirliliğine, yanlış yönlendirmelere ve abartılı faturalara (kurye, taksi, ek işlem v.b) maruz kalmaktadır. Biz yapılan işlemler sırasında ki tüm süreçte sizi doğru bilgilendirmeyi ve sade ve anlaşılır faturalandırmayı taahhüt ediyoruz.

ULAŞILABİLİR OLMA: Firmaların en çok şikayet ettiği konulardan biri gerekli olduğunda Gümrük Müşavirine ulaşamaması , telefonlara ve maillere dönüş yapılmamasıdır. Biz çalışmakta olduğumuz firmalarımıza her zaman bir telefon veya mail ile 7/24 ulaşılabilir olma sözü veriyoruz.

SÖZÜ VERİYORUZ.